Vypočítajte si sami cenu tvorby web stránky podľa Vašich požiadaviek.

Táto kalkulácia vychádza z cenníku tvorby web stránok. Keď neviete či preferovať redakčný systém, môžte si o redakčnom systéme PSoIT prečítat viac.

Ak nechcete strácať čas vypĺňaním formulára, môžte skúsiť jednu z preddefinovaných konfigurácií, ktorú vidíte nižšie na tejto stránke. Ak máte presnú predstavu o Vašej web stránke, môžte si cenu dokonfigurovať tlačidlom doladiť manuálne.

Lacná profesionálna web stránka v bohatej výbave

Kreatívny webdesign. Slider umožňuje publikovať striedajúce sa obrázky, s popisom, spravovateľný. Iná šablóna titulnej stránky a iná šablóna (hore šetriace miesto) pre netitulné stránky. Redakčný systém nášho vývoja, verzia 2020, jednoduchý na používanie a pritom výkonný (možno vyskúšať na našom demo). Lokalizácia Vašej firmy metódou Google Maps priamo na vašej stránke (ukážka http://www.psoit.sk/kontakty-kde-sme). Kontaktný formulár (ukážka http://www.psoit.sk/kontakty-napiste-nam). Návštevnosť stránok monitorovaná službou Google Analytics. Boxy, spravovateľný obsah. Rôzne menu, spravovateľný obsah. Interný vyhľadávač. Fotogaléria 2 druhy, spravovateľný obsah. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Najnovšie štandardy HTML5/XHTML, ajaxové a jquery funkcie a dynamické funkcie php/mySQL, splníme štandardy W3C. V cene má systém pripravenú 1 jazykovú mutáciu (možno objednať ďalšie jazyky za menší príplatok). V cene naplníme obsahom titulnú stránku, všetky modulárne stránky (mapa webu, hľadanie, kontakt, kontaktný formulár,...) a ďalších asi 5 stránok. Redakčný systém umožňuje vkladať nové stránky a ktorúkoľvek stránku upravovať. Osobné zaškolenie do používania v sídle dodávateľa je v cene (ak máte záujem). Inštalácia na webhosting je v cene. Ak budete mať záujem, webhosting zaistíme, veľmi kvalitný, ľacný, neobmedzený webový priestor, neobmedzený počet schránok.

s redakčným systémom

 

Stredne náročná stránka s katalógom a kontaktným formulárom

Titulná stránka, 4 podstránky (napr.: O nás, Katalóg, Referencie, Kontakty), originálny design bez použitia šablóny. Termín dodania: 10 pracovných dní

s redakčným systémom


Prezentačná stránka so všetkým, čo k tomu patrí

Titulná stránka, 5 podstránok (napr.: O nás, Produkty, Referencie, Fotogaléria, Kontakty), produktový katalóg, interný vyhľadávač, kontaktný formulár, novinky, fotogaléria. Termín dodania: dohodou

s redakčným systémom