Vytvoríme Vám web stránku

v najnovších technológiach

Čítať viac

Pozrite sa na náš webdesign

a vyberte si. Webdesign vytvára prvý pocit

Čítať viac

Posuňte svoju web stránku

medzi najlepšie

Čítať viac

Naše referencie

hovoria za našu prácu

Čítať viac

Tvorba web stránok

Naša tvorba web stránok využíva kvalitné technológie a dodržiava štandardy W3C. Tvorba web stránok spĺňa užívateľskú prehľadnosť. Tvorba web stránok s redakčným systémom umožňuje integrovať firemný informačný systém. Profesionálna tvorba za nízke ceny.

Tvorba Eshopov

Ponúkame jednoduchý eshop a eshop OpenCart. Jednoduchý eshop je modul redakčného systému PSoIT. Opencart je výkonný eshop v responzívnom webdesigne, budete prekvapení, čo všetko vám vo svojej základnej verzii ponúkne. Profesionálna tvorba za nízke ceny.

Responzívny webdesign

Webdesign dá tvár Vašej firme. My Vám ho navrhneme a Vy si vyberete. Vytvárame moderný webdesign, vždy kreatívny, "neopisujeme". Preto bude Vaša web stránka originál. Webdesign tvoríme optimalizovaný pre užívateľa, responzívny v mobiloch, tabletoch aj na počítači.

Readakčný systém PSoIT

Jednoduchá administrácia webu a ľahká tvorba obsahu, bez znalosti HTML kódu, vstavaný html editor. Rýchla a efektívna administrácia, ktorú zvládne každý. Riadenie prístupu k tvorbe obsahu pomocou správy užívateľov a ich prístupových práv. Profesionálna tvorba za nízke ceny.
  • Ponúkame tvorbu web stránok, webdesign, redakčné systémy, e-shopy, webové informačné systémy. Pracujeme s minimálnymi nákladmi tak, aby naše webové aplikácie zodpovedali Vašim cenovým možnostiam, aby investícia bola efektívna, maximálne účinná a zároveň aj atraktívna pre Vás a Vašich návštevníkov. PSoIT tu je pred a bude aj po spustení Vašej web stránky.

    Pavel Schauer
    —Manager & IT vývojár, skupina PSoIT
  • Responzívny webdesign je spôsob štýlovania HTML dokumentu, ktorý zaručuje, že zobrazenie stránky bude optimalizované pre všetky druhy najrôznejších zariadení (mobily, notebooky, netbooky, tablety, atď). Predovšetkým vďaka vlastnosti Media Queries, ktorá je zahrnutá v špecifikácii CSS3, možno rozpoznať vlastnosti zariadenia, na ktorom sa stránka zobrazuje a prispôsobiť tak samotnú stránku a jej obsah.

    Marek Schauer
    —Designer & coder, skupina PSoIT