Vytvoříme Vám web

v nejnovějších technologiích

Číst více

Podívejte se na náš webdesign

a vyberte si. Webdesign vytváří první pocit Jen poutavý web přitáhne Vaše zákazníky.

Číst více

Posuňte svůj web

mezi nejlepší

Číst více

Naše reference

hovoří za naši práci

Číst více

Tvorba webů

Naše tvorba webových stránek využívá kvalitní technologie a dodržuje standardy W3C. Tvorba webových stránek splňuje uživatelskou přehlednost. Tvorba webových stránek s redakčním systémem umožňuje integrovat firemní informační systém. Profesionální tvorba za nízké ceny.

Tvorba eshopů

Nabízíme jednoduchý eshop a výkonný eshop OpenCart. Jednoduchý eshop je modul redakčního systému PSoIT integrovaný do webu. Opencart je je celosvětově rozšířený eshop, budete překvapeni, co vše vám OpenCart ve své základní verzi nabídne. Profesionální tvorba za nízké ceny.

Responzivní webdesign

Webdesign dá tvář Vaší firmě. My Vám ho navrhneme a Vy se rozhodnete. Tvoříme moderní webdesign, vždy kreativní, "neopisujeme". Proto bude Vaše webová sránka originál. Webdesign tvoříme optimalizovaný pro uživatele, responzivní v mobilech, tabletech i na počítači.

Readakční systém PSoIT

Jednoduchá administrace webu a snadná tvorba obsahu, bez znalosti HTML kódu, vestavěný html editor. Rychlá a efektivní administrace, kterou zvládne každý. Řízení přístupu k tvorbě obsahu pomocí správy uživatelů a jejich přístupových práv. Profesionální tvorba za nízké ceny.
  • Nabízíme tvorbu webových stránek, webdesign, redakční systémy, e-shopy, webové informační systémy. Pracujeme s minimálními náklady tak, aby naše webové aplikace odpovídaly Vašim cenovým možnostem, aby investice byla efektivní, maximálně účinná a zároveň i atraktivní pro Vás a Vaše návštěvníky. PSoIT tu je před a bude i po spuštění Vašich webových stránek.

    Pavel Schauer
    —Manager & IT vývojář, skupina PSoIT
  • Responsivní webdesign je způsob stylování HTML dokumentu, který zaručuje, že zobrazení stránky bude optimalizované pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety, atd.). Především díky vlastnosti Media Queries, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3, lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém se stránka zobrazuje a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah.

    Marek Schauer
    —Designer & coder, skupina PSoIT